www.hofmannsro.cz

Hofmann s.r.o. - odvlhčování staveb, hydroizolace

Rekonstrukce

Firma HOFMANN mont s.r.o. se specializuje na sanace a následné kompletní rekonstrukce starých domů a to od projektu až po realizaci, od podlahy přes vodo a elektroinstalace až po střechu. 

Vzhledem k tomu, že většina starých domů je vlhká, je nezbytné při rekonstrukci správně postupovat. Setkáváme se s tím, že ne každý projektant umí správně udělat projekt na sanaci mokrého domu a také ne každá stavební firma umí sanaci mokrých domů provádět. Postupy a materiály používané u novostaveb jsou většinou naprosto nevhodné pro rekonstrukci mokrého domu.
Ve většině případů to dopadá tak, že člověk na rekonstrukci domu vynaloží spoustu úsilí a peněz a za pár let zjistí, že mu opět vlhnou stěny, nová omítka praská a opadává, v domě se dělá plíseň apod. Potom nezbývá, než vyhledat odbornou firmu, a začít s rekonstrukcí znovu. 

Proto předejděte těmto „radostem“ a ještě předtím, než začnete kolem rekonstrukce cokoli podnikat, kontaktujte naši firmu. Společně pak dáme dohromady projekt a postup realizace tak, aby dům vypadal podle Vašich představ, byl suchý, a aby se v domě příjemně bydlelo bez opakovaných oprav.

Nakonec jeden příklad za všechny:

Rodina si koupí starý domek na krásném místě. Svépomocí si domek opraví a do rekonstrukce domku investuje cca 200 tisíc Kč, např. do nových omítek, oken a podlah. Za 2 roky zjistí, že omítka opadává, má mokré podlahy, ve většině místností je plíseň. Další rok bojují s plísní, kupují vysoušeče, plíseň likvidují postřikem a následně malují. Když už to nervově nevydrží, obrátí se na partu zedníků nebo na stavební firmu. Ti přijedou, obouchají omítky, vykopou podlahy, udělají nové omítky a fasádu, udělají nové podlahy, to za cca 450 tisíc Kč. Za dalších 3-5 let zjistí, že jsou tam, kde začali. Omítky opět opadávají, fasáda se odfukuje a v domě je plíseň. Do domku tedy téměř zbytečně investovali 650 tisíc Kč. Teď se budou muset obrátit na naši firmu nebo na firmu stejného zaměření, která je schopna provést rekonstrukci tohoto domu dejme tomu za 400 tisíc Kč, ale dalších 50 – 60 tisíc navíc bude stát odstraňování rekonstrukčních pokusů, ať už majitele nebo zedníků. 

Z toho příkladu jasně vyplývá, že:

kdyby se na nás rodina obrátila hned, když se rozhodla domek rekonstruovat, ušetřila by si tím spoustu času, nervů a peněz. 

Tím, že si od nás necháte poradit, můžete jenom ušetřit!!! 

Konzultace ohledně kompletní rekonstrukce domu se hradí dle velikosti objektu, náročnosti rekonstrukčních prací a času, který je na konzultaci potřeba a to v rozmezí od 2.000,- do 5.000,- Kč. V případě, že se budeme na rekonstrukci Vašeho objektu, byť částečně, podílet, cenu za konzultaci Vám odečteme z ceny prací.

Kde nás najdete
HOFMANN mont s.r.o.

Víska 27
262 52 Vysoký Chlumec


+420 775 766 332
+420 604 284 302
info@hofmannsro.cz
Galerie
z1 z2 z3 z5 z6 z7
Všechna práva vyhrazena ©2009 Hofmann s.r.o., info@hofmannsro.cz
Výměna odkazů: Nábytek Realt | Bydlení Realt
realizace: InGenius