www.hofmannsro.cz

Hofmann s.r.o. - odvlhčování staveb, hydroizolace

O nás

onasMotto naší společnosti:

„Voda je základ života, ale bydlet chceme v suchu“.


Firma HOFMANN mont s.r.o. se zabývá kompletními rekonstrukcemi mokrých domů, sanacemi vlhkého zdiva, hydroizolacemi a řezáním veškerých stavebních konstrukcí. Firma je také členem WTA CZ – Vědeckotechnická společnost pro sanace staveb a péče o památky (viz. certifikát). 

CÍLEM NAŠÍ SPOLEČNOSTI JE VAŠE SPOKOJENOST. 

Vzhledem k tomu, že provádíme nejen odvlhčování, ale jsme i prodejci strojů, nářadí a stavební chemie, můžeme Vám jako zákazníkům nabídnout velmi zajímavé ceny oproti konkurenci. Protože každá stavba má svá specifika a ne na každý dům jde použít jakákoli metoda odvlhčování, rozhodli jsme se Vám poskytnout zdarma konzultace a poradenství na jakémkoli místě naší republiky. Proto neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. My se s Vámi v co nejbližším termínu spojíme a společně si domluvíme vyhovující termín návštěvy. Přímo na místě pak posoudíme stabilitu domu a vybereme nejlépe vyhovující způsob odvlhčení. Dále vypracujeme cenový odhad a v případě Vašeho zájmu o spolupráci s naší firmou stanovíme i termín zahájení prací. 

TOTO VŠE PROVÁDÍ FIRMA HOFMANN mont s.r.o. ZDARMA. 

Ať už se do plánovaného odvlhčování vrhnete s námi nebo s naší konkurencí, přejeme Vám, ať se dílo podaří a ať jste brzy v suchu. 

Za firmu HOFMANN mont s.r.o.
Lubomír Hofmann, jednatel
Kde nás najdete
HOFMANN mont s.r.o.

Víska 27
262 52 Vysoký Chlumec


+420 775 766 332
+420 604 284 302
info@hofmannsro.cz
Galerie
z1 z2 z3 z5 z6 z7
Všechna práva vyhrazena ©2009 Hofmann s.r.o., info@hofmannsro.cz
Výměna odkazů: Nábytek Realt | Bydlení Realt
realizace: InGenius